kir.com.tr Para Puan Programı

kir.com.tr olarak, sadık müşterilerimize teşekkür etmek ve alışveriş deneyimlerini daha da özel hale getirmek amacıyla Para Puan Programını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Para Puanlar, siz değerli müşterilerimize her alışverişte kazanma ve sonraki alışverişlerinizde kullanma fırsatı sunar.

Nasıl Kazanılır?

kir.com.tr’de yapacağınız her alışverişte, hesabınıza otomatik olarak Para Puanlar yüklenir. Her harcadığınız 1 TL için 1 Para Puan kazanırsınız. Kazandığınız Para Puanlar, hesabınıza otomatik olarak işlenir ve sonraki alışverişlerinizde kullanılabilir durumda olur.

Nasıl Kullanılır?

Para Puanlarınızı kullanmak için, ödeme sayfasında "Para Puanlarımı Kullan" seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Kullanabileceğiniz toplam Para Puan miktarı, hesabınızda birikmiş olan puanlarınıza göre otomatik olarak hesaplanır ve alışveriş tutarınızdan düşülür.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Para Puanlar, sadece kir.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde kazanılabilir ve kullanılabilir.
  • Para Puanlar, iade veya iptal durumlarında geçersiz sayılır.
  • Para Puanlar, başka bir hesaba transfer edilemez veya nakde dönüştürülemez.

Soru ve Destek

Para Puan Programı hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Yardıma mı ihtiyacınız var? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bize müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için bu bağlantıyı kullanın.

kir.com.tr olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak için buradayız. Teşekkür ederiz!